Bannner

Taşıt Tanıma Sistemi

Shell Taşıt Tanıma Sistemi, şirket araçlarınıza ekipmanlar monte edilerek araçlarınızın Türkiye’nin
her köşesinde ki TTS hizmeti veren Shell istasyonlarından otomatik yakıt almasını sağlar. Shell
müşterilerine 3 farklı taşıt tanıma ünitesi seçeneği sunar.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Shell V-Power Nitro+

Shell V-Power Nitro+, Shell'in Kurşunsuz ve Diesel performans yakıtlarının en son neslidir. Özel formülü ile motorunuza etki ederek motor parçalarını korumak ve temizlemek için tasarlanmıştır. Böylece her dolumda motorunuzu yeni gibi hissedersiniz.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz

Aylar süren yoğun test çalışmalarının ardından, motorunuzun performans potansiyeline ulaşmasını sağlayacak bir performans yakıtı yarattık.

Scuderia Ferrari ile geliştirilen bu yeni formül, performansı engelleyen tortulara karşı motorunuzda anında etki etmek üzere tasarlandı.

Sürtünme düzenleyici içeriğini de %25* oranında artırdık.

Sürtünme düzenleyici kritik önem taşıyan motor parçalarındaki sürtünmeyi azaltmak ve tekerleklere daha fazla güç iletmek üzere tasarlanmıştır.

Kısaca özetlemek gerekirse, bu gelişmiş performans yakıtı, Ferrari'nin tercihidir.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz’un Avantajları

Silindir Duvarlarını Korur - Sürtünme Düzenleyici Teknolojimiz piston grubu ve silindir duvarını koruyucu bir filmle kaplayarak, aralarındaki sürtünmeyi anında azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Daha temiz Emme Subapları ve Yakıt Enjektörleri - Performansı etkileyecek tortuları temizleyecek ve oluşmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Shell V-Power Nitro+, performansı etkileyen tortuların emme subapları ve yakıt enjektörleri etrafında birikmesini önleyici özel katkı maddeleri içerir.

Önceki Shell V-Power Kurşunsuz  ürünümüzle karşılaştırıldığında, formülü %25 daha fazla Sürtünme Düzenleyici Teknoloji (FMT) içerecek şekilde yeniden tasarladık.

Bu teknoloji, Ferrari ile aramızda uzun süredir devam eden teknik ortaklık kapsamında test edilmiş ve kritik önem taşıyan motor kısımlarında sürtünmeyi azaltmak ve böylelikle motorun tekerleklere daha çok güç taşımasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

*Daha önceki Shell V-Power Kurşunsuz formüllerimiz ile kıyaslandığında.

Shell V-Power Nitro+ Diesel

Bu yeni ve geliştirilmiş dizel formül, dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin daha hızlı ve daha etkili temizlenmesi amacıyla daha güçlü bir kir temizleyici içermektedir**.

Ayrıca aktif motor korumasıyla, motor gücünü geri kazanmayı ve korumayı sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Pas önleyici özelliği, hassas bir şekilde işlenmiş yakıt enjeksiyon sistemlerinin paslanmasını önler.

Shell V-Power Nitro+ Diesel otomobilinizin hem şimdi, hem de gelecekte potansiyel performansına ulaşmasını sağlar.

Shell V-Power Nitro+ Diesel'in Avantajları

Daha temiz yakıt enjektörleri - Shell V-Power Nitro+ Diesel en son dizel motorlarındaki dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin temizliğini ve korunmasını daha iyi düzeylerde sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır**.

Dizel enjektörlerdeki kalıntılar yakıt püskürtmeyi zayıflatarak yakıt akışını azaltabilir ve bu da, güç kaybına neden olur.

Shell V-Power Nitro+ Diesel, dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin daha hızlı ve etkili temizlenmesi için yeni ve daha güçlü bir kir giderici içermektedir**.

**Daha önceki Shell V-Power Diesel formüllerimiz ile kıyaslandığında.