Bannner

Taşıt Tanıma Sistemi

Shell Taşıt Tanıma Sistemi, şirket araçlarınıza ekipmanlar monte edilerek araçlarınızın Türkiye’nin
her köşesinde ki TTS hizmeti veren Shell istasyonlarından otomatik yakıt almasını sağlar. Shell
müşterilerine 3 farklı taşıt tanıma ünitesi seçeneği sunar.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.
 

Shell FuelSave

Shell FuelSave Kurşunsuz 95: Shell bilim insanları tüm benzinli araçlar için uygun tasarruf yakıtının formülünü buldu ve adını Shell FuelSave Kurşunsuz 95 koydu.

Shell’in en ekonomik benzini Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile yakıttan tasarruf etmeniz mümkün.

İster işe gidin, ister çocuklarınızı okula bırakın, isterseniz alışverişe çıkın; siz de aracınız ve bütçeniz için iyi bir seçim yapın, Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile yola çıkın.

Kısaca; Shell FuelSave Kurşunsuz 95:

•    Tüm benzinli araçlar için uygundur.

•    İlk damladan itibaren yakıt tasarrufu etmenize yardımcı olur.

•    Shell’in en ekonomik benzinidir.

•    Verimlilik Arttırıcı formül içerir.

•    Motoru temiz tutmak için geliştirilmiştir, tortu ve kurum birikimini önler.

Aracınızın deposunu Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile doldurduğunuz andan itibaren bu tasarruf yakıtının faydalarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bunun nedeni, formülünün ilk damladan itibaren yakıt ekonomisini geliştirecek şekilde tasarlanmış olan Verimlilik Artırıcı formül içermesidir.

Siz de Shell FuelSave Kurşunsuz 95’i deneyin, yakıt tasarrufu etmenin keyfini sürün. - hemen size en yakın Shell istasyonuna uğrayın.

Shell FuelSave Kurşunsuz 95, sadece Shell istasyonlarında!