Bannner
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1


SULTAN Comfort

Kendisi küçük, konforu büyük olan SULTAN COMFORT’un 140 BG gücündeki motoru her türlü yol koşulunda üstün performans sunarken, çevreci EURO 5 emisyon değeri ile kullanıcısının bütçesini de koruyor. Yakıtta cimri, 6 ileri vites sistemi ile rampada güçlü olan hesaplı SULTAN COMFORT, dış ve iç tasarımıyla dikkat çekiyor. SULTAN COMFORT, özellikleri ile ‘konfor ve ekonomi bir arada olur mu’ diyenleri şaşırtıyor. Yeni tasarım torpidosu, gösterge paneli, ayarlanabilir ergonomik direksiyon sistemi, içeriden kumandalı ısıtmalı boynuz tipi aynaları ile sürücünün konforu düşünülürken, geriye yatabilen ve yana açılabilen rahat yolcu koltukları , yumuşak kadife kumaşı ve deri kafalıklı yolcu koltuk döşemesi, güçlü kliması, ferah iç alanı ve kesintisiz aydınlatma özelliği ve halı kaplaması ile yolcuların da keyifli yolculuk yapmalarını sağlar.

SULTAN COMFORT özellikle turizm sektörü için özel donanımlar ile üretilmekte olup bu özellikler araç içerisinde standart olarak sunuyor. SULTAN COMFORT’ta standart olarak sunulan LCD ekran ve DVD player, buzdolabı, rehber (hostes) koltuğu ve mikrofon sistemi ile turizm sektörünün hizmetine hazırdır.

SULTAN COMFORT ‘da güvenlik de üst seviyededir. ABS fren sistemi, ön ve arka disk frenleri sayesinde güvenli frenleme imkanı sunulur iken, sınıfının en geniş ön iz mesafesi ile yol tutuşu ve sürüş performansı arttırılmıştır. Tüm koltuklarında bulunan emniyet kemeriyle SULTAN COMFORT siz ve yolcularınıza daha fazla güvenlik sunar.

SULTAN, 27 koltuk küçük otobüs segmentinde kullanıcılar tarafından son yıllarda en çok tercih edilen model olup, pazarının liderdir. 

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız

Güneş Otomotiv olarak köklü ticari ilişkilerimizin temeline dayanan bir istikrar ile bankalarla,  müşterilerimize özel uygun krediler ve çeşitli kampanyalar ile ödeme planları hazırlamaktayız. Güncel seçenek ve avantajlarla ilgili daha detaylı bilgi için 0216 419 65 40’ı arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel filo destek ekibimizle, kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun çözümler üretirken, müşteri memnuniyetini garanti eden bir hizmet sağlıyoruz.

Şirketler grubumuz altında faaliyet gösteren Elvan Sigorta aracılık hizmetimiz ile her müşterimize en uygun fiyat ve en geniş kapsam hizmeti sunmaktayız.

Tüm 2. el araçlarınız Güneş Otomotiv güvencesi altında değer kazanır. Aynı segmentte yer alan tüm araçlarınız için değerinde takas hizmeti sunuyoruz.